Album ślubny. Ale jaki?

Album ślubny, albumy ślubne, co i jak i dlaczego. Kraków i Warszawa.

  Wiem, że album ślubny może się zdawać sprawą nieistotną w nawale spraw związanych z organizacją ślubu. Zwłaszcza, że jak pokazuje doświadczenie, większość tych spraw spoczywa zwykle na jednej głowie. I jest to głowa Panny Młodej.

Album ślubny. Godna oprawa ślubnego fotoreportażu.

Album ślubny, Kraków. Trwałe albumy ślubne.

  Dlatego cieszę się, że i znalazłaś czas, by zająć się albumem ślubnym i wpadłaś na moją stronę. Jaki ma być ten album ślubny? Dlaczego to takie ważne i dlaczego o nim piszę. Dla Ciebie jest będzie pamiątką przywołującą wspomnienia, dla mnie jako fotografa album ślubny jest bardzo istotną rzeczą, dlatego że to on będzie oprawą zdjęć, które zrobię. Album ślubny stanie się częścią mojej wizytówki. Podpisuję się zawsze pod swoimi zdjęciami ślubnymi, dlatego album musi być dobry i trwały. Ma za dwadzieścia lat wyglądać tak samo, jak w momencie, w którym Ci do wręczam.

Albumy – gwarancja.

 Oczywiście żaden producent nie da gwarancji na 20 lat, ale Ci z którymi współpracuję dają ją na lat 10. Z wymienionych wcześniej powodów, chcąc by moje fotografie długo cieszyły i Ciebie i osoby, którym swój ślubny album pokażesz, długo szukałem właściwej oferty na rynku. I jeszcze nie spotkałem się z jakąkolwiek negatywną reakcją na album. Na użyte materiały, na sposób wykonania, czy cokolwiek innego. A przyczyna jest jedna; albumy które dla Was zamawiam się dobre i drogie, dlatego że tu nie można oszczędzać.

Album ślubny – tu nie można oszczędzać.

 To nie może być chińszczyzna kupiona na jakimś portalu aukcyjnym za 39,90, czy nawet za 29,99 🙂 – bo i takie „albumy ślubne” widziałem. Taki album po 20-tym oglądaniu i położeniu go na kolanach piątek cioci musi się rozkleić. Pergamin musi zacząć się drzeć, lub składać przeszkadzając w zamknięciu stron. Tani skaj mu się wytrzeć na rogach. Moja rada – jeśli masz zamiar kupić taki album – zrezygnuj z albumu, albo wybierz mały z kilkoma zdjęciami.

 Dobry album -i takie jako fotograf ślubny zamawiam dla swoich par, niezależnie czy to Kraków czy Warszawa- musi kosztować minimum dwieście złotych. To jakieś 30 grubych kart, dzielonych cienkim, acz mocnym pergaminem. Taki album to ręczna robota, klejony i szyty na zamówienie. Kolor okładki, kolor kart, tłoczenia i inne elementy personalizacji (wszystko w cenie) można samemu wybierać. Fajnie, prawda? 🙂  Prawdopodobnie po latach album będzie jedyną pamiątką po ślubie i towarzyszących mu emocjach. Warto zadbać, żeby był pamiątką godną tego pięknego wydarzenia.

Album ślubny. Godna oprawa ślubnego fotoreportażu.

Album ślubny. Możliwość wyboru ilości kart.

Album ślubny. Godna oprawa ślubnego fotoreportażu.

Album ślubny. Okładka na CD w zestawie.

 

Comments are closed.