Oferta

Fotograf na ślub i wesele to ja.

    Fotografia ślubna – ja to po prostu lubię. Żadna inna dziedzina fotografii nie daje tylu okazji do zrobienia tak pełnych emocji zdjęć. Zawsze uważałem się za fotografa – portrecistę, jednak tym, co porusza mnie najbardziej, są emocje fotografowanych ludzi. Cudownie, gdy towarzyszy im piękne światło!

   Dlatego też oferuję wykonanie artystycznego fotoreportażu z całego Dnia Ślubu, od rozpoczęcia przygotowań, aż po koniec oczepin. A nawet, na życzenie, zrobię zdjęcie ostatniego gościa wychodzącego z wesela. Po pierwsze, dzięki pełnej dokumentacji fotograficznej tego dnia macie pewność, że każdy z momentów pozostanie w Waszej pamięci, po drugie ja mam pewność, że zrobię więcej niepowtarzalnych, wzruszających zdjęć.

Fotograf na ślub i wesele – to ja 🙂

   W przeciwieństwie do większości fotografów nie oferuję standardowych pakietów, których cena zależy od ilości zrobionych zdjęć, czy od tego, co dokładnie mam fotografować; czy mam robić zdjęcia w trakcie przygotowań czy nie, czy mamy robić sesję, czy nie, czy mam być do 22-giej, czy może do 1-szej. Takie podejście sprawia, że Para Młoda nie musi rezygnować np. z Sesji Ślubnej, fotografii z Błogosławieństwa, czy zdjęć z zabawy po 22-giej.

   Gwarantuję, że będę z Wami z aparatem przez cały ten, niezwykły dzień, od rana do nocy, dokumentując wszystko. Robiąc zdjęcia wszystkiego! Tym właśnie zajmuje się fotograf na ślub i wesele. Zaprzątnięci ślubnymi emocjami nie będziecie musieli się zastanawiać, ile czasu mojej pracy jeszcze zostało, czy też co pokazuje licznik zdjęć w moich aparatach.

   Cena zależy od tego, ile pracy poświęcę Waszym zdjęciom później. Ile z nich trafi do ekskluzywnego, robionego na zamówienie albumu ślubnego. Zadzwoń, lub napisz do mnie a przedstawię szczegóły oferty. Sprawdzimy też terminy. Powiesz mi też, kiedy chcesz zrobić Sesję Ślubną – czy w dniu ślubu, czy też może w inny dzień. Co ważne sesja w inny dzień jest w cenie. Chciałbym móc napisać już teraz ile, ale nie jestem po prostu w stanie tego zrobić….

  Jeszcze jedno; w sesjach ślubnych często towarzyszy mi Moja Marika. Żona, fotograf pasjonata. Widzi więcej, patrzy na świat po kobiecemu… Zobacz, jak zakochani fotografują zakochanych.

agaimar5

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.