O mnie

    Fotograf to stan duszy. To głęboka potrzeba tworzenia i rejestrowania. I choć mój nauczyciel rysunku mawiał, że artystą się bywa, to akurat fotografem się jest. Non stop.

   Fotograf ślubny Kraków… fotografem jestem od momentu, gdy dostałem aparat po dziadku, dziadku którego nigdy nie spotkałem. Aparat; stara, radziecka Zorka 3, pachniał; metalem, szkłem i skórą futerału, obłędnie. Plus drewniany statyw!

fotograf ślubny praca    Dźwignie, kółka, przyciski i oznaczenia nic mi nie mówiły, ale czułem, że gdzieś za nimi kryje się magia. Wiedziałem, że to pozwoli mi zatrzymać chwile, że będę mógł wygrać z czasem, byłem oszołomiony a do aparatu podchodziłem zawsze z szacunkiem. (Pewnie dlatego robi zdjęcia do dziś :) ) Potrafię nim fotografować i jeszcze dam radę wywołać zdjęcia, bo jakoś krąży po rodzinie wiedza, jak to robić…

   Teraz, po latach testowania, zabawy i pracy różnymi aparatami, fotografuję Nikonami. Ciemnię zastąpił Photoshop i inne, pokrewne programy do edycji fotografii, natomiast reszta się nie zmieniła – cała ta nowoczesna technika to wciąż otoczka, tylko nowa, prawdziwej magii, jaką jest fotografia. 

Fotograf ślubny Kraków

   A co do bycia fotografem… stale szukam wokół siebie kadrów i nieustannie je znajduję. A fotografia ślubna pozwala mi znajdować kadry nie tylko ciekawe, ale i piękne. Chciałbym ich poszukać i na Twoim ślubie. Chciałbym przede wszystkim odnaleźć emocje i je sfotografować, bo to one są dla mnie istotą fotografii.

Przemysław Skowron – fotograf ślubny Kraków

e-mail; przemek@kolorlove.pl   tel. 600 212 210

   Więcej zdjęć, które Młodym Parom znajdziesz, klikając na; Zdjęcia Ślubne Portfolio. Zapraszam też do przejrzenia moich fotogfrafii, niekoniecznie dotyczących ślubów. Wiszą tu, na moim fotoblogu fotografa ślubnego.

Przemysław Skowron, portret fotografa ślubnego z Krakowa

Zdjęcie fotografa ślubnego, Przemysława Skowrona

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.