Fotografia Ślubna Kraków Warszawa

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna – jej sedno to rejestrowanie chwil i emocji. Czy to Kraków, czy Warszawa, czy inny zakątek Polski. Każdy ślub, każdy jego moment, od początku wizyty u fryzjera wczesnym rankiem, przez późniejsze chwile spędzone z makijażystką, ceremonię, życzenia, przyjęcie, tańce, fotograficzną sesję ślubną aż po oczepiny – obfituje w pełne emocji, niezwykłe chwile. Czasem trwają krótko, jak ruch migawki aparatu, czasem pozwalają się sobą nasycić.

  Każdą, jako fotograf ślubny staram się uchwycić, jestem na miejscu  z aparatem, staram się, żeby żadna z emocji i chwil mi nie umknęła i bym był na nie gotowy. Co ważne, fotografia ślubna stwarza morze okazji do fotografowania emocji i wzruszeń, znacznie więcej niż inne dziedziny fotografii. Zaryzykowałbym nawet  stwierdzenie, że tak jak –generalizując- w fotografii musimy emocji szukać, podkreślać techniką te już istniejące, tak w fotografując śluby – wystarczy, że fotograf otworzy się i będzie rejestrował. Efektem są reportaże i sesje pełne emocji.

Fotoreportaż z sesji ślubnej

   Proponuję zrobienie na Waszym Ślubie pełnego fotoreportażu z całego dnia, od przygotowań, aż do oczepin. Możemy się też umówić, że wykonam fotografię ostatniego gościa wychodzącego z Waszego wesela. Fotografia ślubna – to dla mnie również dokument. Dzięki któremu macie pewność, że każdy z momentów ślubu pozostanie w Waszej pamięci.

  Fotografia ślubna Kraków i Warszawa – lubię brzmienie tych słów, one zobowiązują… W mojej ofercie fotograficznej, nie ma standardowych pakietów, których cena zależy od ilości zrobionych zdjęć, czy od tego, co dokładnie i kiedy  mam fotografować. Ja fotografuję wszystko, cały ślub. To właśnie mam na myśli pisząc, że oferuję reportaże i sesje pełne emocji.

 Takie podejście sprawia, że nie musicie rezygnować np. z Sesji Ślubnej , czy zdjęć z zabawy po 22-giej. Zapewniam, że jeśli to ja zostanę Waszym fotografem ślubnym,  będę z Wami przez cały ten, niezwykły dzień, od rana do nocy, dokumentując i pomagając utrwalić każdą, jedną rzecz.

fotografia ślubna kraków