Fotografia ślubna w Krakowie

Fotografia Ślubna w Krakowie

 Jako fotograf ślubny mogę mówić o dużym szczęściu, mogąc pracować i fotografować w Krakowie. Powód? Niezwykła aura miasta i dostęp do ogromnej liczby atrakcyjnych plenerów, znajdujących się na wyciągnięcie ręki. W dodatku i aura i architektura miasta mocno inspirują do robienia co raz ciekawszych i lepszych zdjęć. Fotografia ślubna w Krakowie to zajęcie niecodziennie przyjemne i twórcze. Tu się nie da spocząć na laurach, tu nie można siąść i zacząć spokojnie robić oklepane zdjęcia – tu non stop trzeba za pomocą aparatu poszukiwać. I to poszukiwać nie tylko lepszych zdjęć, ale i rzeczy znacznie głębszych a ukrytych za zdjęciami.

Czym jest fotografia, tak na prawdę?

  Zawsze powtarzałem, że fotografowanie, to nie tylko „zdejmowanie” świata takim, jest teraz, czy też takim, jakim go widzimy. Robienie zdjęć to przede wszystkim sposób na odkrywanie i oswajanie rzeczywistości. To pokazywanie prawdziwej natury rzeczy, to pokazywanie prawdy o człowieku. Fotografowanie, nie tylko sama fotografia ślubna w Krakowie, generalnie praca z aparatem fotograficznym, daje nam możliwość poznania ludzi takimi, jakimi są.

  Dlatego wiele osób zostaje fotografem. Bierzemy do ręki aparat, bo choć jeszcze do końca sobie tego nie uświadamiamy, to jednak gdzieś wewnątrz czujemy, że właśnie znaleźliśmy sposób na odkrywanie świata. Znaleźliśmy swój własny patent na pokazywanie rzeczywistości i jest nim fotografia. Do fotografowania gna nas jakiś wewnętrzny głos, coś nam każe to robić i dopiero, gdy zaczynamy robić zdjęcia – czujemy, że to pokazywanie świata będzie naszym sposobem na życie, nie mówię na zarabianie – ale na życie właśnie.

Fotografia ślubna w Krakowie – zróbmy to razem. 

 Tak więc dzięki fotografii mam swój sposób na życie i przetwarzanie rzeczywistości. Opowiadają co niej dzięki moim zdjęciom – samo mogę lepiej ją poznawać. A jeśli przy okazji odkryję jej trochę dla innych, jeśli ktoś dzięki moim fotografiom lepiej zrozumie rzeczywistość – to cudownie! Dzięki temu moje fotografowanie ma większy sens. A zatem – fotografia to zjawisko magiczne. Tu rzeczy dzieją się nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, tu nie tylko światło maluje świat na matrycy aparatu fotograficznego. Tu przede wszystkim dzieją się rzeczy metafizyczne. Tu unosimy na chwilę kurtynę i oglądamy prawdziwy świat. A że polem moich działań jest fotografia ślubna w Krakowie… to doskonale. Bo te wszystkie, niezwykłe rzeczy będą się działy na Twoim Ślubie…

 A tak wygląda to wszystko w praktyce. Tak może wyglądać Twój fotoreportaż ślubny.