Fotoreportaże – strona dla Par

Fotoreportaże ślubne – strona dla Par Młodych.

 Każda z par ma swoją, oddzielną, zabezpieczoną hasłem galerię, ze wszystkimi zdjęciami ślubnymi, w wersji do wyświetlania na komputerze i publikacji w internecie. Fotoreportaże Ślubne Kraków – to wirtualna kopia płyty CD dołączanej do ślubnego albumu. Dostęp do galerii mają Pary Młode i osoby przez nie wybrane.

  Zobacz, jak może wyglądać Twoja galeria i Twój fotoreportaż ślubny. Fotoreportaże ślubne Kraków – takie galerie, to skrót tego, co znajdzie się w Twoim albumie ślubnym, to jest właśnie to, co pary, które fotografowałem mają u siebie. Poniżej zaś znajdziesz kilka moich ulubionych fotografii z innych ślubów, a w szczególności z sesji. Mam nadzieję, że oglądnięcie ich pozwoli Ci lepiej wyobrazić sobie, jak w Twoim albumie będzie wyglądał reportaż ze ślubu, który razem zrobimy: Zdjęcia ślubne Kraków.

zdjęcie z sesji ślubnej - dłonie

Dłonie zakochanych – i miłość widać jak na dłoniach 🙂

  Na fotoreportaż ślubny składa się około stu, stu dwudziestu najlepszych fotografii wykonanych w trakcie całego dnia Twojego ślubu – do rana, od początku przygotowań, aż do zakończenia oczepin, czyli do godziny pierwszej następnego dnia. W przeciwieństwie do innych fotografów ślubnych jestem z wami przez cały dzień, bez potrzeby wnoszenia dodatkowej opłaty, czy dokupywania dodatkowego „pakietu”. Ja po prostu dokumentuję swoim aparatem cały dzień.

  Wspomniane 120 zdjęć, to nie całość materiału, jaki ode mnie dostajecie. Na dołączonej do albumu ślubnego płycie CD będzie łącznie około 300, 400 zdjęć. Każde starannie edytowane i przygotowane do wykonania zeń odbitek. Oraz w wersji przygotowanej do publikacji w internecie – to właśnie ich kopia trafia do galerii na moich stronach. To właśnie mam na myśli, pisząc; Fotoreportaże ślubne Kraków. W przypadku pytań – proszę o kontakt.

Leave A Comment?

You must be logged in to post a comment.