Radiofonia sesja portretowa

Radiofonia – sesja portretowa

 Sesja zdjęciowa młodych radiowców z Radiofonia 100,5 w Krakowie. To była bardzo szybka sesja portretowa – niektórzy z portretowanych mieli akurat programy, więc nie mieliśmy dla siebie wiele czasu. Ot tyle tylko, by posadzić ich razem; wspólnie, bądź w dowolnych zestawach na kanapie i fotografować. Ale, jak widać kwadrans wystarczył – szalenie pozytywna grupa młodych radiowców dała radę. W eterze są świetni – w kadrze też dobrze wychodzą.

Sesja portretowa dla Radiofonia 100,5

Radiofonia Kraków – radiowa sesja portretowa

Sesje portretowe w Krakowie

 I nie tylko w Krakowie to zawsze wielka niewiadoma. Przygotowując się nie wiesz, kto tak naprawdę znajdzie się przed aparatem. No, chyba, że jest to fotografowana para młoda, którą poznało się już w trakcie wcześniejszej zdjęciowej sesji narzeczeńskiej:)

 Fotograf nie zna, bo niech może znać w pełni osoby, której będzie robił zdjęcia – nie wiadomo więc, jak na portretowanego zadziała obiektyw i stojące wokół lampy. Niektórych one onieśmielają, innych -wręcz przeciwnie- cała ta, fotograficzna otoczka prowokuje do śmielszych zachowań, do bycia odważnym. Można powiedzieć, że niektórych portretowanie ośmiela. I to si chyba stało tu, w trakcie tej sesji; Radiofonia sesja portretowa 🙂

Sesja portretowa dla Radiofonia 100,5

Radiofonia Kraków – radiowa sesja portretowa

Tylko pozytywne sprawy!

 Każdemu, kto zajmuje się fotografią portretową życzę takich osób przed obiektywem. Pozytywnie nastawieni do życia i świata, optymistyczne podchodzący do siebie i innych, lubiący siebie i świat wokół. To się przekłada i na sam proces fotografowania i na same zdjęcia – oni się po prostu dobrze bawią całą sytuacją. To jedna z bardziej pozytywnych sesji, jakie robiłem, to właśnie jest; Radiofonia sesja portretowa.