Reportaż ślubny – fragment

Reportaż ślubny – co to takiego?

   Reportaż taki to niezwykła fotorelacja z całego dnia ślubu, pełna silnych emocji i niebanalnych zdjęć, dokumentujących wszystko, co się tego dnia wydarzyło. Od momentów ważnych i podniosłych, aż po chwile błahe i zadawałoby się bez znaczenia, ale które z czasem nabiorą znaczenia, zdadzą się niezwykłe i wzruszające.

  Bo tak jak na początku, oglądając ślubny album przyglądamy się sobie w tych najważniejszych momentach tego dnia, tak później błahostki typu kilka kroków razem ulicami Krakowa, wspólny papieros (tak, zdarzyło się i mam dokumentujące to zdjęcia 🙂 !) gdzieś za kościołem, nerwowe poszukiwania podwiązki w sypialni, tuż przed ślubem, gdzie panna młoda obwinia mamę, a mama świadkową, bo przecież podwiązka miała leżeć zaraz obok bukietu…. Trochę nerwów, trochę śmiechu, itd – te chwile zaczynają wywoływać silne emocje.

   Tak rzeczywiście było, tak robiliśmy, super, że to jest na zdjęciach, fajnie, że dzięki reportażowi ślubnemu możemy do tego wrócić.

   Zdjęcia poniżej to tylko mikrofragment reportażu ślubnego, raptem kilka klatek. Ale bardzo je lubię, to nieplanowane zdjęcia, zrobione ot tak, w trakcie nieoczekiwanego, nieplanowanego spaceru po Krakowie. Przejścia właściwie, między kościołem a parkingiem. Mieliśmy chwilę, nie trzeba się było spieszyć…. I oto zdjęcia. Jako fragment fotoreportażu ślubnego na pewno któreś z nich trafi do ślubnego albumu. A opisane fotografie, w formie mini-galerii,  znajdziesz tu; Fragment reportażu ślubnego.