Sesja zdjęciowa Łazienki

Sesja zdjęciowa Łazienki

 Lubię robić zdjęcia w Warszawie. Może dlatego, że nie znam tego miasta tak dobrze, jak moje Krakowa. Dzięki fotografiom, robieniu sesji w coraz to nowych miejscach cały czas na nowo odkrywam to miasto, znajduję nowe miejsca, na już znane patrzę w nowy sposób. Warszawa dla się lubić, a mój aparat lubi ją również.

 Wstyd się przyznać – nie robiłem jeszcze sesji zdjęciowej w Parku Łazienkowskim 🙂 Dobrze się więc stało, że Karolina z Girl-a-porter nas tam zabrała. Ot uznała, że miejsce świetnie zagra z zestawem ubrań, jaki chciała zaproponować na swoim blogu. I istotnie – Łazienki stanowią dla tych ciuchów dobrą oprawę. Co do pogody – chmur było w sam raz ,by nie zasłaniały słonecznego światła, ale by je przepuszczały. Rozpraszając jego promienie. Rozproszone światło – każdy fotograf to lubi.

 Sesja i park – dobre połączenie

  Tak, Park Łazienkowski to tysiące potencjalnych kadrów, miliony ujęć, które chce się zobaczyć w swoim aparacie. Sesja zdjęciowa staje się niebanalna. Bo tak jak Park Łazienkowski to idealna oprawa dla dobrej mody, tak nadaje się świetnie jako tło dla młodych par! Gdy robiliśmy zdjęcia wraz z moją żoną, fotografem, Mariką, obok trwały sesje dla par młodych. Łazienki to doskonałe miejsce na piękny plener ślubny – Idealna miejscówka, w którą jako fotograf ślubny – chcę zabierać zakochaną młodą parę.

 Więc jeśli szukacie fotografa ślubnego w Warszawie, a Łazienki to ważne dla miejsce, bo może tam się po raz pierwszy całowaliście, koniecznie dajcie znać. Wspólnie zrobimy tam niecodzienną sesję ślubną. A zdjęcia ze wspomnianej już sesji są tu; Sesja Łazienki.