Sesja zdjęciowa na plaży?

Sesja zdjęciowa na plaży? A czemu nie. W Unieściu, na piasku wylegują się rybackie kutry!

    Gdzieś w Unieściu, co z radochą odkryłem dopiero niedawno, na ulicy Rybackiej, a konkretnie w miejscu, w którym ulica Rybacka dochodzi do morza, mają najlepszą nad Bałtykiem rybę. Zanim napiszę, co to za tajemnicza sesja zdjęciowa na plaży, w Unieściu, koniecznie trzeba wrzucić coś na cześć ryby z Rybackiej! To nie jest barachło, które dotarło do nas w chłodniach z Chin, tylko to jest bałtycka ryba, złowiona tutaj, wędzona przy brzegu, smażona i podana prawie na plaży. To nie jakaś panga, czy inne wykwity myśli genetycznej made in Asia, tylko nasza ryba. Super, choć nie najtańsza.

   Ale rozpisuję się, a miałem o zdjęciach. Rodzina siedziała przy stole, czekała na zamówione ryby, ja wyszedłem fotografować.

    Na plaży było pusto, praktycznie żadnych ludzi, a jedynie kilka wyciągniętych na piasek łodzi. Dlatego tu, ta niecodzienna, jak dla mnie, sesja zdjęciowa rybackich kutrów. Jak to mówi Przemysław Skowron; jak się przed obiektywem nie ma co się lubi, to się fotografuje, co się ma!

   Chciałbym że i Wam się te zdjęcia spodobały. Mi się widzą – a jeszcze się miło kojarzą – ze doskonałą wyżerką i świetną, bałtycką rybą 🙂

   I jeśli jakaś młoda para, może z Unieścia czy Mielna, może z Koszalina a może i z Warszawy miała ochotę na niepowtarzalną sesję zdjęciową z morzem w tle i kutrami pod bokiem – bardzo proszę. Wiem, w którym miejscu leżą na plaży, wiem gdzie wypływają w rejsy – śmiało możemy jechać i fotografować nawet i dzisiaj. Zajrzyjcie tu; Unieście sesja zdjęciowa – czekamy i zapraszamy! Będzie dobrze.