Sesje plenerowe Kaków

Sesje plenerowe Kraków   

  Nie tylko ślubami fotograf żyje i nie tylko na Pary Młode kieruje aparat. Mam w domu kilku modeli Przyszłą Pannę Młodą i dwóch Panów 🙂 Mam nadzieję, że wezmą mnie kiedyś jako fotografa na własne śluby….  Ale póki co, fotografuję ich takimi, jakimi są – pięknych, młodych i beztroskich. W naszym, wspólnym gronie organizujemy sobie sesje plenerowe.

Sesje plenerowe Kraków – przykładowa galeria;

  I takiego światła, jakie mieliśmy w trakcie tego spaceru, życzę każdej Młodej Parze i każdemu fotografowi w trakcie sesji ślubnych. Coś pięknego. Sesje plenerowe Kraków – oby każda przynosiła i dobre zdjęcia i była przyczynkiem do dobrych wspomnień.

  Czy robienie zdjęć dzieciom jest ciężkie? I tak i nie. I nie zależy to nawet od dzieci, ale od konkretnego dnia, chwili, nastroju. Bywa, że młodzi po prostu są. Nic nie trzeba wtedy robić, wystarczy wyjąć aparat i pstrykać, robić zdjęcia. Fotografie wychodzą wtedy niejako same. A czasami zdarza się tak, że dziecko nie chce, nie ma nastroju, że mu fotograf nie leży, że tego dnia źle się czuje przed aparatem, że nawet jak nie chowa twarzy, nawet jak nie odwraca głowy od aparatu – to zdjęcia nie wychodzą. Dziecko nie chce i już. Nici wtedy z sesji plenerowej – trzeba się umówić na inny termin.

 Sesje plenerowe Kraków – kiedy i za ile?

  Jeśli chcesz uwiecznić swoją rodzinę i zapamiętać ją taką, jaką jest dziś, jeśli chcesz ich mieć zawsze przy sobie, móc spojrzeć na ich zdjęcia – napisz, ustalmy termin, ustalmy ile i jakich zdjęć chcesz. Napisz, to nic nie kosztuje.