Trener personalny

Trener personalny – oferta sesji zdjęciowej.  

Trener personalny to człowiek, którego wizytówką jest jego własne ciało. Trener personalny sam jest chodzącą reklamą samego siebie. To oczywiście niesłychana zaleta, ale i spory ciężar – nie można sobie folgować, nie można sobie pozwolić na słabość – reklama zawsze musi świetnie wyglądać. Wizytówka zawsze musi być w świetnej formie. Kaloryfer na brzuchu nie jest kwestią ketozy tuż przed startem w zawodach, tylko wymogiem trenerskiej codzienności.

Ciało musi też dobrze wyglądać w internecie. To tam odbywa się spora część naszego życia – tam też trzeba się świetnie prezentować. Zwłaszcza, że internet to bardzo często pierwsze spotkanie z trenerem personalnym. Nasza wizytówka też musi tam być! Bo – jak Cię widzą, tak u Ciebie trenują.

Zapraszam na wizerunkowe sesje zdjęciowe dla trenerów fitness. Siłownia, studio, plener – profesjonalne zdjęcia na stronę www, na portale społecznościowe, na wszelkie inne nośniki reklamowe.

Kto wie, być może sesja u mnie będzie początkiem dłuższej przygody z szeroko rozumianym modelingiem? Świat komercji wściekle łaknie dobrze wyglądających ludzi. Dołącz do nich – zapraszam.

Jak Cię widzą, tak u Ciebie trenują….

Wiem, jak ustawić światła czy to w studiu, czy na siłowni, czy na sali ćwiczeń. Wiem, jak wykorzystać światło zastane w plenerze, by sprawić, że będziesz wyglądał/wyglądała dobrze i profesjonalnie. Wiem jak podkreśli rozmiar mięśni, a przede wszystkim jak zaakcentować i urzeźbienie.

 Oczywiście znam maksymę trenerów personalnych, mówiącą, że nie ćwiczymy mięśni – ćwiczymy z człowiekiem. Niemniej ja staram się pracować i z człowiekiem i z jego mięśniami. To je obiektywem i światłem staram się wydobywać. Raz jeszcze zapraszam na profesjonalną sesję zdjęciową – pokażmy Twoim, potencjalny klientom, czego mogą oczekiwać i jak mogą w przyszłości wyglądać, jeśli zdecydują się na pracę z Tobą.