Wieczór panieński w Krakowie

Kraków to idealne miejsce na wieczór panieński. Atrakcje, plenery, odpowiednia infrastruktura – miasto ma wszystko czego grzeczne i niegrzeczne dziewczyny potrzebują, by doskonale się bawić. Dlatego na wieczór panieński do Krakowa ściąga całe morze przyszłych panien młodych, druhen i wszelakich możliwych przyjaciółek.

Jeśli decydujecie się na wieczór panieński, to trzeba Wam wiedzieć, że tu po prostu jest w czym wybierać. Od delikatnych, widokowych miejsc na biforkowy pikniczek (Startowy szampan z widokiem na Wawel? Czemu nie…), poprzez miejsca jakby stworzone by być fotoplenerem dla pięknych pań, poprzez studia foto, gdzie możemy zrobić (nawet mocno niegrzeczną sesję, albo anielsko uroczą) po ciche kawiarenki, puby, tawerny, knajpy, eleganckie restauracje i wysublimowane kluby, które przyjmą was, otulą wnętrzem i bezpiecznie przechowają do rana, albo do końca zabawy. I tu też mogę towarzyszyć Wam z aparatem, dokumentując szaleństwa wieczoru panieńskiego – zasada jest jedna; co wydarzyło się na panieńskim, zostaje na panieńskim. W świat idzie tylko to, co piękne i eleganckie. Bo inne przecież nie istnieje, prawda?

Więc jeśli planujecie wieczór panieński w Krakowie i myślicie o fotografie czy o pamiątkowej sesji foto, czy to w studiu, czy w plenerze, czy w domowym zaciszu – polecam się 🙂