Zabawa w fotografowanie

Sesje zdjęciowe w Krakowie – dobra zabawa!

 Fotografowanie to doskonała zabawa. To też świetny sposób na rodzinne popołudnie, na czas, który rodzina lub przyjaciele mogą spędzić razem i pozostanie po tym kapitalna pamiątka. Tym razem fotografowaliśmy… a raczej; to była zabawa w fotografowanie w Parku Bednarskiego w Krakowie. Zobacz, jak mogą wyglądać sesje zdjęciowe w Krakowie. Jak może wyglądać portretowanie i fotografowanie w Krakowie.

  Miała nas być cała wesoła gromadka, to znaczy dwójka rodziców i czereda dzieci, ale że to końcówka czerwca i nauka w szkole nie pozwalała – przed obiektywem stawiło się dwóch chłopców i jedna mama. I, prawdę mówiąc – nikogo więcej nie trzeba 🙂 Prawdę mówiąc, do portretu wystarczy jedna osoba przed obiektywem i już – można robić zdjęcia. I to też będzie zabawa w fotografowanie, robiłem już takie sesje zdjęciowe w Krakowie. Choć oczywiście – im więcej dzieci pcha mi się przed obiektyw – tym lepiej!

 Zabawa i sesje zdjęciowe w Krakowie – na czym to polega

 Na wspólnym uczestniczeniu w robieniu zdjęć 🙂  Jedni stają przed obiektywem, a reszta zamienia się w pomocników fotografa. Reszta dzieci czy rodziców przenosi bliżej lub dalej lampy błyskowe, przybliża lub oddala modyfikatory światła, trzyma odbłyśniki i kieruje odpowiednio blendy. Typowe – bo tak właśnie wyglądają sesje zdjęciowe w Krakowie. Zobaczcie zresztą, z czym się to je.

spacerowa sesja zdjęciowa, zdjęcia dzieci Kraków

Sesja z dziećmi i rodzicami Kraków

  O i właśnie. Dzieci mają wrażenie, że uczestniczą w czymś niezwykłym, wręcz magicznym, rodzice chwilę spokoju (nawet jeśli spędzą ją trzymając statyw z lampą, bo mocno wieje) a wszyscy razem – mają pamiątkę miłego popołudnia. Poranka, czy wieczora – to nie ma znaczenia. Zabawa w fotografię – na to czas jest zawsze. Zobacz inną, podobną moją sesję portretową. A poniżej zdjęcia z opisanej już, rodzinnej sesji;

portrety dzieci Kraków, sesje dziecięce w Krakowie

Sesja rodzinna, fotografia dziecięca i portretowa, Park Bednarskiego, Kraków

portrety dzieci Kraków, sesje dziecięce w Krakowie

Sesja rodzinna, fotografia dziecięca i portretowa, Park Bednarskiego, Kraków

One Comment

  1. Pingback: Sesja portretowa w Krakowie

Comments are closed.