Zdjęcia głosów – ludzie RMF

Ludzie RMF

 Zdjęcia głosów – czyli sesja zdjęciowa radiowców z RMF FM. Sesję robiliśmy tuż pod siedzibą radia, na Kopcu Kościuszki w Krakowie. Wyszliśmy po prostu na trawnik przed budynkiem. Dla mnie to sytuacja idealna – ta sesja była połączeniem jednej mojej pasji z drugą – radia z fotografią. Wracając do sesji – to był praktycznie środek dnia – słońce stało wysoko i rzucało brzydkie, mocne cienie – i pod oczami modeli i pod ich brodami. Dlatego schowaliśmy się w cieniu drzew. Podobnie zresztą drzewa służyły mi za tło. Soczysta, czerwcowa zieleń – to bardzo fajny pomysł na wakacyjne portrety.

Fotografia portetowa, fotografia Kamila Balei z letniej sesji zdjęciowej RMF Fm.

Letnia sesja zdjęciowa RMF Fm

 Jako dziennikarz radia – znam ludzi z tych zdjęć, ale znajomi spoza radia i ludzie, którym pokazywałem już te fotografie – mówili, że „dziwnie” ogląda się osoby, których się na co dzień słucha, że niektórych zupełnie inaczej sobie wyobrażali. Mam nadzieję – że portrety ludzi RMF was nie rozczarowują 🙂 RMF-owianie tak właśnie wyglądają. Młodzi, pozytywnie nastawieni do świata i życia, optymistycznie patrzący na świat ludzie.

Fotografia portetowa, fotografia Roberta Karpowicza z letniej sesji zdjęciowej RMF Fm.

Letnia sesja zdjęciowa RMF Fm

  Przy czym, co ważne – sesja zdjęciowa nie była jakoś specjalnie planowana i przygotowywana – oni po prostu przyszli do pracy, a ja ich zaprosiłem na chwilę przed obiektyw. Nikt nikogo nie malował, nie przebierał, nie stylizował. Więc z jednej strony mamy letnią sesję zdjęciową a z drugiej – coś a’la dokument; tak właśnie wyglądają na codzień ludzie RMF Fm. To są oni w pracy, tylko na chwilę odeszli od mikrofonów.

  A więcej zdjęć z sesji Ludzie RMF – zdjęcia głosów znajdziecie tu; SESJA RMF