PORTFOLIO

 Zdjęcia ślubne. Moje Portfolio. Fotografuję emocje.

 

   Fotografia ślubna to nie tylko pokazywanie i podkreślanie silnych emocji, to również -poprzez sesje ślubne – możliwość pochwalenia się wystylizowanym pięknem. Fotografia ślubna to ten obszar sztuki, gdzie jak nigdzie indziej łączyć można ze sobą reporterski dokumentalizm, a tak właśnie podchodzę do rejestrowania emocji – z pokazywaniem ludzkiego piękna. Bo przecież ślub do pozytywne emocje, to dzień kiedy staramy się być odrobinę lepsi i piękniejsi niż zwykle. Ślub – to w końcu czas, kiedy nam się to udaje – stać się takimi, jakimi chcemy być. Ślub wyzwala w człowieku dobre emocje, a ja chcę to fotografować. 

  Zobacz., jak to robię, zobacz zdjęcia; taka SESJA ŚLUBNA – plus solidna dawka porządnej, fotograficznej, dokumentalnej roboty złożą się na pełny reportaż raz Waszego Ślubu. Piękno i emocje plus zapis dnia i rządzących nim emocji – jedna, fotograficzna pamiątka.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

   Bo tak, jak emocje najlepiej pokazać na fotografiach czarno-białych, tak sesje ślubne lubią kolor. Oczywiście lubię i robię czarno-białe fotografie w trakcie sesji ślubnych, niemniej tu kolor jakoś mi „leży”. Panna Młoda włożyła przecież mnóstwo wysiłku w dobór detali i ich barwy, dodatki i makijaż pasują do siebie w najdrobniejszych detalach. Tu odrobina złota, tu jakieś ecru, bukiet koresponduje z butonierką Pana Młodego – to trzeba pokazać. I do tego doskonałą okazją są sesje. Zapraszam.