Sesja ślubna Kraków

Sesje ślubne… piękno i spełnienie

  Sesja ślubna, Kraków, lato… Zdjęcia, które widzicie poniżej, to kilka fotografii z jednej z letnich sesji ślubnych. Doskonale pamiętam momenty, w których je robiłem.

  Konkretne gesty, wymianę zdań, lekkie żarty mające „uśmiechnąć” Parę Młodą, pamiętam też ustawienia aparatu i korekcję mocy błysku, jaką ustawiałem na lampie. Pamiętam też, po którym zdjęciu ocieraliśmy czoła, żeby się nie świeciły, a po którym prosiłem o przesunięcie łokcia, bo rzuca niepotrzebny cień… to zabawne. Ja chyba lubię fotografię ślubną 🙂

   Powyższa sesja ślubna to efekt kilku godzin ciężkiej pracy. Nie tylko mojej i aparatu, ale przede wszystkim Pary Młodej. Fotografowaliśmy w potężnym, sierpniowym upale. Ja latałem w japonkach i szortach, ale Panna Młoda musiała wytrzymać w sukni i w słońcu, przejść na szpilach cały Kraków, nie mogła ściągnąć dla ochłody marynarki między ujęciami, jak Pan Młody i cały czas musiała wyglądać olśniewająco. I wyglądała!

  Sesje ślubne

  Sesje z młodymi parami, to wdzięczna gałąź fotografii- jeżeli mogę wybierać, wolę je robić w terminie innym niż ślub. Na spokojnie, bez pośpiechu, już na luzie.

  Wy nie musicie zostawiać waszych gości samych, ja mam więcej czasu na pracę nad kadrami, na spokojne ustawianie świateł. Wiem, że niektóre Panny Młode wolą zrobić sesję tego samego dnia – bo przecież fryzura, bo makijaż, bo to się już nie powtórzy… Zawsze możemy zrobić kilka, kilkanaście portretów, a sesję ślubną przełożyć. A jeżeli ma być tego samego dnia – nie ma problemu, zrobimy plener szybko i dobrze, świetnie się przy tym bawiąc. A tu jeszcze jeden zestaw zdjęć z sesji ślubnych. Nieco szerszy, nieco większy, też dla mnie ważny. Zdjęcia z powyższej sesji to za mało – zobacz inne SESJE ŚLUBNE

Sesja ślubna Kraków Ulica Gołębia

Comments are closed.