Fotograf wesele – fotoreportaż

Fotograf wesele

  Właśnie uświadomiłem sobie dwie rzeczy. Po pierwsze na poprzednich stronach poświęconych mojemu Portfolio Fotografa Ślubnego przeważają zdjęcia z sesji ślubnych, realizowanych głównie w Krakowie i Warszawie, ale też i innych miastach Polski, a po drugie już któraś z kolei Panna Młoda pyta mnie, czym dokładnie jest fotoreportaż ze ślubu…

Fotoreportaż ze ślubu

  Fotoreportaż ślubny to połączenie pełnego, reporterskiego zapisu wydarzeń i emocji z całego dnia ślubu – piękna i solidna dokumentalna robota – z moim, artystycznym podejściem do fotografii, z potrzebą pokazywania piękna, z potrzebą jego poszukiwania za pomocą mojego aparatu fotograficznego. Solidny dokument plus piękna wizja – fotografia ślubna pozwala na takie właśnie, niezwykłe połączenia, dopuszcza na elementy kreacji w dokumencie – i za to lubię tę dziedzinę sztuki.

przygotowania do ślubu - fotoreportaż ślubny

Przygotowania do ślubu

Zdjęcia: przygotowania, ślub, wesele

  Tak więc dokładam do działu z portfolio galerie zdjęć związanych z innymi elementami ślubu; fotografie z przygotowań, zdjęcia z ceremonii ślubnych, migawki z wesela i jeszcze kilka wybranych klatek. To właśnie cały taki zestaw zdjęć, od pierwszej fotografii wykonanej na początku przygotowań, aż po tę ostatnią z końca zabawy, wzbogacony niepowtarzalną sesją ślubną i pełen emocji, składa się na fotoreportaż z Dnia Ślubu.

 Będą w nim reporterskie zdjęcia z przybycia do domu młodej pana młodego wraz z drużbą, będą wzruszające momenty błogosławieństwa i całującej pannę młodą babci. Tu będzie jazda do kościoła i portrety podekscytowanej młodej pary, tu będą piękne zdjęcia dokumentujące wydarzenia w kościele, życzenia i sporo reporterskich ujęć z przyjęcia… oraz mocne, piękne zdjęcia z sesji ślubnej, którą to sesję traktuję jako okazję do pokazania łączących młodą parę emocji….